Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Options
az: Seçimlər

en: Provider
az: Provayder

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Machine name
az: Maşın adı
