Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Options
ca: Opcions

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Plugins
ca: Connectors

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Machine name
ca: Nom-màquina
