Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Options
cs: Možnosti

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Machine name
cs: Strojový název
