Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Options
de: Optionen

en: Provider
de: Anbieter

en: Available plugins
de: Verfügbare Plugins

en: Plugin settings
de: Plugin-Einstellungen

en: Machine name
de: Systemname

en: No value
de: Kein Wert
