Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Options
el: Επιλογές

en: Provider
el: Πάροχος

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
