Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Options
es: Opciones

en: Provider
es: Proveedor

en: Plugins
es: Extensiones

en: Plugin settings
es: Configuraciones de la extensión

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: No value
es: Sin valor
