Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Options
et: Valikud

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Plugins
et: Pluginad

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
