Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Options
eu: Aukerak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Machine name
eu: Makinaren izena
