Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Options
fi: Valinnat

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
