Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Options
gl: Opcións

en: Provider
gl: Proveedor

en: Plugins
gl: Complementos

en: Machine name
gl: Nome de sistema
