Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Options
it: Opzioni

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Plugins
it: Plugin

en: Plugin settings
it: Impostazioni plugin

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: No value
it: Nessun valore
