Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Plugins
ka: ჩანართები
