Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
