Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
