Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
