Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Options
nl: Opties

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: No value
nl: Geen waarde
