Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Machine name
fa: نام دستگاه
