Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Options
ro: Opţiuni

en: Provider
ro: Furnizor

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: Machine name
ro: Numele mașinii
