Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Options
ar: الخيارات

en: Provider
ar: المزود

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
