Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
