Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
