Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Options
bs: Opcije
