Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Options
cy: Dewisiadau
