Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Options
da: Valg

en: Provider
da: Udbyder

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Machine name
da: Internt navn

en: No value
da: Ingen værdi
