Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Plugin settings
fr: Paramètres des plugins

en: Machine name
fr: Nom système

en: No value
fr: Aucune valeur
