Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Options
hi: विकल्प

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Plugins
hi: प्लगिन्स

en: Machine name
hi: मशीन नाम
