Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Options
id: Opsi

en: Provider
id: Penyedia

en: Plugins
id: Plugin

en: Plugin settings
id: Pengaturan plugin

en: Machine name
id: Nama mesin

en: No value
id: Kosong
