Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Options
ja: オプション

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Machine name
ja: システム内部名称
