Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Options
jv: Opsi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
