Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
