Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
