Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Options
oc: Opcions

en: Machine name
oc: Nom sistèma
