Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Plugins
ps: لګونونه
