Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Options
ru: Настройки

en: Provider
ru: Поставщик

en: Available plugins
ru: Доступные плагины

en: Plugins
ru: Плагины

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: No value
ru: Нет значения
