Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Options
sk: Nastavenia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Machine name
sk: Strojový názov
