Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Options
sl: Možnosti

en: Machine name
sl: Strojno ime
