Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Options
te: ఎంపికలు
