Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Options
uk: Опції

en: Provider
uk: Постачальник

en: Available plugins
uk: Доступні доповнення

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: No value
uk: Немає значення
