Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Provider
ur: سہولت کار
