Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Available plugins
vi: Trình cắm có sẵn

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
