Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Options
be: Налады

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Machine name
be: Машынная назва
