Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Provider
eo: Provizanto
