Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Options
hr: Opcije

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
