Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: No value
hu: Nincs érték
