Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Options
lv: Iespējas

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
