Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Options
mr: विकल्प

en: Provider
mr: प्रदाता
