Plugin tools (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Options
pt: Opções

en: Provider
pt: Provedor

en: Plugin settings
pt: Configurações de plug-in

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: No value
pt: Nenhum valor
