Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Plugin settings
ta: செருகு அமைப்புகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
