Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
