Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Options
tr: Seçenekler

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: Machine name
tr: Makine adı
